KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15992031

nr 1599 2031

Ingegerd Beskow

(1887-1978), Sverige

Signerad, akvarell, Slussen, Stockholm, 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x66 cm

Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 19 februari 2024
kl 18:14:14

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ingegerd Beskow

Läs mer om Ingegerd Beskow