KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16326196

nr 1632 6196

Akvarell

Hugo Wickman, (tillskriven), ej signerad, Intyg a tergo Asta Wickman, komposition. Akvarell, bildmått: 21x23,5, yttermått inklusive ram: 38x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:44:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor