KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14965186
nr 1496 5186
Akvarell
Hubert Coutts, Signerad, akvarell, Engelskt landskap, 36x57 cm, yttermått inklusive ram: 49x70 cm
Kondition: missfärgad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:40:02
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)