KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16716296

nr 1671 6296

Hjalmar Falk

(1856-1938), Sverige

Åsögatan Stockholm. Signerad, daterad 1916. Akvarell, 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:02:26

Hjalmar Falk

Läs mer om Hjalmar Falk