KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10458623
nr 1045 8623
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Akvarell, Hjalmar Falk (1856-1938), Strandbild, signerad. 1908
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:00:08
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk