KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12525531

nr 1252 5531

Helmer Osslund

(1866-1938), Sverige

Akvarell, Helmer Osslund (1866-1938), Sverige. Signerad, Lapp-Thomas. Akvarell på papper, Motivet: 56x29

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

5.000 kr - 8.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:34:43)
Uppdatera
Visning

fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4

Auktionen
avslutas:

måndag 29 april kl 20:03:43

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Helmer Osslund

Läs mer om Helmer Osslund