KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12555531

nr 1255 5531

Helmer Osslund

(1866-1938), Sverige

Akvarell, Helmer Osslund (1866-1938), Sverige. Signerad, Lapp-Thomas. Akvarell på papper, Motivet: 56x29

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:56:51

20/5 07:14:09 1      Vinnande bud

Helmer Osslund

Läs mer om Helmer Osslund