KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193445
nr 1419 3445
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Signerad, daterad -79, Fjällandskap. Akvarell, bildmått: 26x32 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:06:03
18/9 17:58:36
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu