KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193432
nr 1419 3432
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
"Leppoja". Signerad, daterad -84. Akvarell, bildmått: 24x31, yttermått inklusive ram: 41x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:14:45
20/9 17:39:12
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu