KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13669138
nr 1366 9138
Helga Wachholz
(f. 1936), Tyskland
Akvarell, "Kaffestuga". Signerad. Motivet: 43x28 cm
Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:50:13
12/12 14:56:03