KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9636575
nr 963 6575
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Akvarell, Harald Wiberg (1908-1986), uggla, signerad, 1960, 10x16
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 maj 2015
kl 19:38:23
24/5 20:35:30
500 kr
25/5 13:54:26
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg