KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12156526
nr 1215 6526
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Akvarell, Signerad, fågel, 14x11
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:36:32
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg