KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9261541
nr 926 1541
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Akvarell , Harald Wiberg (1908-1986), "En småländsk man", signerad. 1934, 35x29
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 november 2014
kl 19:59:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg