KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14441033

nr 1444 1033

Hans Olof Hjortsberg

(1906-1990), Sverige

"Utsikt från min altan, Vämdöviken Karlskrona". Signerad, daterad 1949. Akvarell, bildmått: 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:07:34)
Uppdatera
Visning

fredag 21/1, lördag 22/1, söndag 23/1 och måndag 24/1

Auktionen
avslutas:

måndag 24 januari kl 20:21:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Olof Hjortsberg

Läs mer om Hans Olof Hjortsberg