KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13591119

nr 1359 1119

Gustaf Hellsing

(1889-1974), Sverige

"Gränna". Signerad, akvarell, ca 26,5x39,5 cm

Gustaf Hellsing, svensk bildkonstnär född 1889, död 1974.

Utrop:

500 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:51:23

Gustaf Hellsing

Läs mer om Gustaf Hellsing