KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15543243
nr 1554 3243
Gunnar Widforss
(1879-1934), Sverige
Gunnar Widforss (1879-1934), Kustlandskap. Signerad 1914,43x30 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 61x45 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:02:10
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
Gunnar Widforss
Läs mer om Gunnar Widforss