KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15448227
nr 1544 8227
Gunnar Weinberg
(1876-1959), Sverige
Fiskeläge. Signerad, akvarell, daterad -36,29x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:32:45
Gunnar Weinberg
Läs mer om Gunnar Weinberg