KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3342099

nr 334 2099

Akvarell

Guery, 1800-tal, soldater i fält, 15x23

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 1 november 2004