KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776241

nr 1477 6241

Akvarell

Gottfrid Zielfeldt (1855-1934), kust, Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:26:35