KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16191008

nr 1619 1008

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Signerad, daterad 72, "Arctic Endeavour Halifax. NS". Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 19:06:50

8/5 20:40:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner