KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12353057

nr 1235 3057

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Akvarell, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Komposition, Monogramsignerad GW. Akvarell på papper, 25x19

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner