KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14624402
nr 1462 4402
Akvarell
Gösta Söderholm, Cykel. Signerad, daterad -92, bladets mått: 76x57, yttermått inklusive ram: 93x73, akvarell
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:17:56
500 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr