KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776246

nr 1477 6246

Akvarell

Gösta Gustavson, nattpromenad. Signerad, daterad 1989. Akvarell, bildmått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:39:53