KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12191544

nr 1219 1544

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Akvarell, Strandvägen/Artillerigatan, signerad. 15x20 cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:39:53

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström