KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14477008

nr 1447 7008

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Organic patterns", Signerad FJ, Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 februari 2022
kl 19:44:32

3/2 22:01:17 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson