KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14477008
*
nr 1447 7008
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Organic patterns", Signerad FJ, Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 19:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 22:01:17
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvarell på papper akvareller filiph jakobsson oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:20
-
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:36
-
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:24
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:06
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1447 7008
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Organic patterns", Signerad FJ, Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 22:01:17 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvarell på papper akvareller filiph jakobsson oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:20 -
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:36 -
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:56 -
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:24 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:06