KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072246
nr 1407 2246
Fanny Hjelm
(1858-1944), Sverige
Signerad, akvarell, 25x19cm, yttermått inklusive ram: 40x33cm
Fanny Hjelm, född 1858 i Lindesberg, död 1944, svensk målare.
måndag 5 juli 2021
kl 18:45:40