KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072047

nr 1407 2047

Eva Bagge

(1871-1964), Sverige

Akvarell, Eva Bagge (1871-1964), Sverige. Skogsglänta. Signerad, daterad -43. Akvarell och täckvitt på papper, ca 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 44x33 cm

Eva Bagge, svensk målare född 1871, död 1964.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:11:39

2/7 09:14:20 1      300 kr
5/7 17:47:37 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Eva Bagge

Läs mer om Eva Bagge