KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732035
nr 1373 2035
Erkki Nylamo
(f. 1942), Finland
Signerad, daterad 1991. Akvarell, 27x36,5cm
Erkki Nylamo, finländsk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:17:21
18/1 20:09:22
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm