KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732035

nr 1373 2035

Erkki Nylamo

(f. 1942), Finland

Akvarell, Erkki Nylamo (f. 1942), Finland. Signerad, daterad 1991. Akvarell, 27x36,5cm

Erkki Nylamo, finländsk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:17:21

18/1 20:09:22 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Erkki Nylamo

Läs mer om Erkki Nylamo