KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14949242
nr 1494 9242
Eric Pehap
(1912-1981)
Eric Pehap (1912-1981), Signerad, daterad 1946,31x27 cm, yttermått inklusive ram: 35x31, akvarell
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:09:37
26/9 23:32:15
1.000 kr
3/10 20:04:37