KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5864306
nr 586 4306
Akvarell
Engelskt landskap med flicka, signerad John., höjd: 54 x 75 cm.(med ram) 39 x 59, 5 (utan ram)
Kondition: ramen med skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 juni 2009
300 kr
650 kr
450 kr
ledande budet*