KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7563092
nr 756 3092
Akvarell
Emma Åkerman, pojke med ryggsäck, monogramsign. , motivets mått: 47x42
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:29:04
100 kr
350 kr
150 kr
250 kr
350 kr
1.000 kr
600 kr
950 kr