KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13464183

nr 1346 4183

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Akvarell, Kristnande. Signerad. Proveniens Einar Jolin. Oramat löst blad. Motivet: 38x49 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:51:25

3/9 23:56:42 1      Vinnande bud

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin