KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8186254
nr 818 6254
Akvarell
Elisabeth Warling, Signerad, 17x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:20:15
1/4 11:40:10
150 kr
1/4 17:45:12