KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592291
nr 1359 2291
Akvarell
Elisabeth Östlund. Signerad. Motivet: 19x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:46:34
150 kr