KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14795264

nr 1479 5264

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Interiör, 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 37x31, akvarell. Signerad. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juli 2022
kl 20:26:24

5/7 10:43:39 1      Vinnande bud

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg