KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851428
nr 985 1428
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Akvarell, Elis Åslund (1872-1956), bro, signerad, bladets mått: 27
Utrop:
300 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:48:44
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund