KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851428

nr 985 1428

Elis Ã…slund

(1872-1956), Sverige

Akvarell, Elis Åslund (1872-1956), bro, signerad, bladets mått: 27

Utrop:

300 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 19:48:44

Elis Ã…slund

Läs mer om Elis Ã…slund