KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732042

nr 1373 2042

Ehrnfried Wahlqvist

(1815-1895), Sverige

Akvarell, Ehrnfried Wahlqvist (1815-1895), Sverige. "Djurgården". Monogramsignerad 89. Motivet: 12,5x18 cm

Ehrnfried Wahlqvist, svensk bildkonstnär född 1815, död 1895.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:36:54

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ehrnfried Wahlqvist

Läs mer om Ehrnfried Wahlqvist