KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13783462

nr 1378 3462

Edward Smith

(f. 1923), USA

Akvarell, Edward Smith (f. 1923), USA. Landskap. Signerad daterad 57. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad

Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:31:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Edward Smith

Läs mer om Edward Smith