KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235559

nr 1423 5559

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1947,32x21, yttermått inklusive ram: 41x30, akvarell

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:19:38

1/10 10:58:54 1      Vinnande bud

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers