KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12154150
nr 1215 4150
Edlef ter Haar Romeny
(1926-2017), Sverige
Akvarell, Edlef ter Haar Romeny (f. 1926), körsbärsplockning, signerad. -84,32x23
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:07:54
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Edlef ter Haar Romeny
Läs mer om Edlef ter Haar Romeny