KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098312

nr 909 8312

Akvarell

EA Foster, vattendrag, signerad, motivet: 36x20

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 september 2014
kl 20:28:13