KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10188326
nr 1018 8326
Akvarell
David Söderholm, insjölandskap, signerad, 29x33
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:06:11
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)