KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12088308
nr 1208 8308
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Akvarell, David Bracken, Skärgård, signerad. 34x27
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 2 oktober 2018
kl 03:24:28