KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16302051

nr 1630 2051

Clara Löfgren

(1843-1923), Sverige

Kvinna vid grind. Signerad, daterad -93. Akvarell, bildmått: 13x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm

Clara Löfgren, svensk målare född 1843, död 1923.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:49:48

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Clara Löfgren

Läs mer om Clara Löfgren