KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16302051
nr 1630 2051
Clara Löfgren
(1843-1923), Sverige
Kvinna vid grind. Signerad, daterad -93. Akvarell, bildmått: 13x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm
Clara Löfgren, svensk målare född 1843, död 1923.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:49:48
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr