KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732049

nr 1373 2049

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Akvarell, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. "Strandvägspromenad", Signerad. Akvarell, 30x40 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:24:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm