KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16694432

nr 1669 4432

Akvarell

Cecilia Frisendahl (1922-2014), Sverige. Signerad, Hamnmotiv, 28x44 cm, yttermått inklusive ram: 45x60 cm

Kondition: reva skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:44:38