KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14246112
nr 1424 6112
Carlo Montesi
(f. 1920), Italien
Tempel. Signerad C Montesi. Akvarell, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm
Carlo Montesi, italiensk målare född 1920.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:43:59
11/10 18:27:28