KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15685189
nr 1568 5189
Akvarell
Carleric Lindström, komposition med ansikte. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:46:36
30/9 00:00:32
300 kr
1/10 20:47:02