KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10341011

nr 1034 1011

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Akvarell, Carl Wilhelmson (1866-1928), Äldre man, stämpelsignerad, motivet: 24x16

Utrop:

3.000 kr

Såld:

18.500 kr

måndag 25 april 2016
kl 18:28:54

  • Klassiska

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson