KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419024
nr 1441 9024
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:07:59
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Carl Michael Lundberg
Läs mer om Carl Michael Lundberg