KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419025
*
nr 1441 9025
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2022
kl 18:08:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 07:53:46
1
100 kr
10/1 17:57:35
2
250 kr
10/1 17:58:26
3
250 kr
10/1 17:58:26
2
250 kr (Budbetjänt)
10/1 17:58:54
3
350 kr
10/1 18:00:34
4
400 kr
10/1 18:02:26
3
Vinnande bud
10/1 18:03:33
4
500 kr
10/1 18:03:33
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8140 Akvarell
Erik Enroth (1917-1975), Finland. "Krogen i Benick..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:55
-
8207 Akvarell
Göran Hahne (f. 1943), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:42
-
1001 Akvarell
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. "Tempelvak..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 20:31
-
9287 Akvarell
Maurice Moberg (1923-2014), Sverige. Landskap med ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30
-
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:29
-
1004 Akvarell
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 18:49
*
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Carl Michael Lundberg
nr 1441 9025
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 07:53:46 | 1 | 100 kr |
10/1 17:57:35 | 2 | 250 kr |
10/1 17:58:26 | 3 | 250 kr |
10/1 17:58:26 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/1 17:58:54 | 3 | 350 kr |
10/1 18:00:34 | 4 | 400 kr |
10/1 18:02:26 | 3 | Vinnande bud |
10/1 18:03:33 | 4 | 500 kr |
10/1 18:03:33 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8140 Akvarell
Erik Enroth (1917-1975), Finland. "Krogen i Benick..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:55 -
8207 Akvarell
Göran Hahne (f. 1943), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:42 -
1001 Akvarell
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. "Tempelvak..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 20:31
-
9287 Akvarell
Maurice Moberg (1923-2014), Sverige. Landskap med ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30 -
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:29 -
1004 Akvarell
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
30 sept kl 18:49